Hizmetlerimiz

Okul Gezileri
Sektörde uzun süredir hizmet veren B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası, bugüne dek çok sayıda okul gezisi gerçekleştirmiştir. Gezi programlarınızı ve bütçenizi planlarken tecrübemizden yararlanabilirsiniz.
 Kültür – Konser Turları
B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası farklı dönemlerde gerçekleştirdiği Kültür Gezileri ile bölgemizde yaşayanlara farklı mekanlar görme, farklı lezzetleri tatma imkanı sunarken bildiğiniz yerleri yeniden keşfetme imkanı sunmaktadır. Ayrıca sevdiğiniz sanatçıların özel konserlerini, beğendiğiniz TV showlarını B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası ile izleme imkanı bulabilirsiniz.
 Tatil Balayı Programları
Mutlu günlerinizi planlarken B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası yanınızada.. Aradığınız özelliklerdeki tatil ve balayı fırsatlarını, otel rezervasyonlarınızı bize danışabilirsiniz.
 Araç Kiralama Hizmeti
B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası geniş araç filosu ile seyahatlerinizde hizmetinizdedir. Özellikle lüks ve donanımlı otobüsleri ile Karadeniz’in incisi B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentasıseyahatte güven ve kaliteyi öncelik almaktadır.
 Servis Hizmeti
Sektörde uzun süredir tecrübesi ile B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası, bölgemizde ve ilçemizdeki okullara ait servis ve taşımacılık hizmetlerini güvenle gerçekleştirmektedir.
 Sigortacılık Hizmetleri
Araçlarınıza ait sigortacılık hizmetleri B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası hizmet kalitesi ile takip edilmekte ve sizin adınıza gerçekleştirilebilmektedir.
 Uçak ve Otobüs Biletleri
B&G Gözdem Turizm Seyahat Acentası bünyesinde anlaşmalı olduğumuz ulaşım firmalarına ait otobüs ve uçak biletlerini bir telefonunuz ile kontrol edebilir, rezervasyon yapabilir ve sizin adınıza alım işlemlerini gerçekleştirebiliriz.